ГЛУЗД

14 березня в приміщенні Tech StartUp School Національного університету “Львівська політехніка” відкрили дві сучасні навчальні лабораторії — біотехнологічну та цифрову (з нахилом на 3D моделювання), повідомляє Львівська ОВА.

“Відкриття модернізованої біотехнологічної лабораторії та IT-коворкінгу є важливим кроком у сприянні залученню молоді та підприємництву у Львівській області. Завдяки цим інноваційним освітнім просторам молодь матиме можливість робити практичні досліди та експерименти, що стануть емпіричною основою реалізації їхніх ідей у рамках гранту. Ця ініціатива не тільки важлива для розвитку молоді, а й може сприяти подальшому відродженню України”, — каже Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Для потреб біолабораторії закупили новий потужний ноутбук, гомогенізатор, пірометр, роторну центрифугу, пристрій Multi-Vortex, лабораторний міксер, компактний шейкер-інкубатор для програмованого культивування клітин, мініцентрифугу, набір реактивів для практичних занять. Загальна вартість обладнання становить 550 тисяч гривень.

Уже цих вихідних у нових лабораторіях відбудуться дводенні навчальні табори для найактивніших учасників програми “Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО”.

Учасники подали на розгляд понад 90 бізнес-ідей. Львівська обласна військова адміністрація виділяє 3 мільйони гривень, щоб профінансувати найцікавіші стартапи.

Після завершення програми лабораторії будуть використовувати для навчання молоді та створення прототипів майбутніх інноваційних проєктів. 

Обладнання для нових лабораторій придбано в рамках проєкту “Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО”, який реалізовує ГО Тех Стартап Скул за підтримки Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”.

Фото: Львівська ОВА

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери