ГЛУЗД

28-30 червня у Львові вперше відбудеться Lviv Urban Forum. Цю міжнародну подію присвячено темі відновлення, трансформації і розвитку українських міст та сіл. Вона збере світових фахівців з архітектури, урбаністики, планування, а також мери, головні архітектори українських громад, урядовці, студенти, науковці й усі зацікавлені.

Під час форуму розмовлятимуть на тему визначення цінностей для подальшого розвитку українських громад, також обговорюватимуть інновації, новітні технології й сталий розвиток в архітектурі. Спікерами буде понад 30 українських і світових архітекторів та міських планувальників, зокрема японський архітектор Шигеру Бан, містопланувальник з Нідерландів Кіс Крістіансе, архітектор, автор проєкту Центру Шептицького УКУ у Львові Стефан Беніш, наукова працівниця Інституту мистецтва і дизайну Віденського технологічного університету, дослідниця місць пам’яті Інге Манка, головний архітектор Львова 2015-2019 років Юліан Чаплінський, засновник Харківської школи архітектури Олег Дроздов та інші.


Окрім лекцій, заплановано воркшопи і ярмарок можливостей для громад, модерований нетворкінг для учасників. Усі зацікавлені можуть зареєструватися за посиланням.

Фото: Lviv Urban Forum

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери