ГЛУЗД

Південний фестиваль книги та читання “Книжковий Миколай”, який щороку організовували в Херсоні, тепер відбудеться у Львові. Під час заходу мешканці Львівщини зможуть долучитись до збору книжок для бібліотек деокупованої Херсонщини.

«Щороку однією з найважливіших книжкових подій зими в Україні є Південний фестиваль книги та читання “Книжковий Миколай”, який проходить у Херсоні перед святом Миколая. Цьогоріч фестиваль проведуть 16–18 грудня у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Р. Іваничука, кожен охочий зможе принести туди українські книги, які потім поповнять бібліотеки Херсонської області», — пише Львівська ОВА. 

У фестивалі візьмуть участь письменники з Львівщини та Херсонщини. Під час заходу не тільки відбудуться презентації книг, розмови з авторами та книжковий ярмарок, а й майстер-класи з виготовлення окопних свічок. Також діти зможуть намалювати малюнки, які потім відправлять захисникам і захисницям України на фронт.

“Головною ідеєю заходу завжди було те, що найкращий подарунок для дитини — книга і тому популяризація української літератури — передовий процес. Зараз ми збираємо книжки для херсонських бібліотек, бо ворог руйнує нашу спадщину і знищує культурні надбання щодня”, — розповіла керівниця управління культури Херсонської міської ради Світлана Думинська.

Вхід на всі події фестивалю безплатний. 

З програмою можна ознайомитися тут.

Фото: Львівська ОВА

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери