ГЛУЗД

У Львові готуються до зведення навчального корпусу школи за технологією 3D-друку. Будівельний 3D-принтер доставили на майданчик.

Про це повідомив гуманітарний фонд “Team4UA”, який реалізує пілотний проєкт.

“Восени 2022 року команда фонду ініціювала будівництво та заклала фундамент майбутньої шкільної будівлі. У травні 2023 року у Львів приїхав принтер і ми відновлюємо процес будівництва”, — повідомили у фонді.

За допомогою принтера створять будівлю для молодших класів школи, розраховану на 100 дітей. Її площа становитиме 506,5 метра квадратного. Навчальний корпус матиме один поверх, де будуть розміщені класні кімнати, учительська, вбиральні та хол з інклюзивним простором.

Планують, що будівництво триватиме чотири-п’ять тижнів і завершиться в червні цього року. Відкрити навчальний корпус планують 2024 року.

Планують, що будівництво триватиме чотири-п’ять тижнів і завершиться в червні цього року. Відкрити навчальний корпус планують 2024 року.

Будівництво першого в Україні навчального закладу з допомогою технології 3D-друку є пілотним проєктом програми HIVE з відбудови знищеної інфраструктури України внаслідок широкомасштабного російського вторгнення.

Також команда Team4UA планує створити в Україні тренінговий центр з будівельними 3D-принтерами, де українських фахівців навчатимуть відновлювати інфраструктуру України за допомогою нових технологій.

Фото: Львівська міська рада

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери