ГЛУЗД

Під час ремонтно-реставраційних робіт на території палацу працівники натрапили на частину арки, що могла слугувати  фундаментом старих будівель чи підземних комунікацій.

Про це повідомив Простір інноваційних креацій “Палац” на сторінці у фейсбук. Буде декілька етапів розкопок. Спершу планують дослідити господарську браму, територію біля неї та огорожу. Потім хочуть розкопати й дослідити підземний перехід і фундаменти муру біля корпусу З. На другому етапі планують дослідити центральне та праве крило палацу, суміжно з корпусом, під яким, ймовірно, є підземна частина палацу.  До проєкту долучилася будівельна компанія blago developer, ставши меценатом першого етапу.

Зазначимо, що раніше спеціальних археологічних розкопок на території палацу не здійснювали, тому виявлені під землею археологічні залишки будівель стануть цінною знахідкою для Івано-Франківська. За словами директора Простору інноваційних креацій “Палац”  Володимира Гайдара, археологів очікує значний обсяг роботи і знахідки, про які досі ніхто не знав.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери