ГЛУЗД

Цієї суботи, 14 травня, відбудеться воркшоп “Бізнес Змістів”. Його організовує команда Вулика Змістів. Це проєкт, який займається інтеграцією переселенців у громаду.

Що це?

Подія для підприємців та ТОП-менеджерів, які тепер мешкають в Коломиї чи планують переїзд до столиці Покуття.
Формат воркшопу — це практична робота з проблемами та їх вирішенням.
На зустріч запрошують коломийських бізнесменів та підприємців-переселенців. Поговоримо про те, як налагодити бізнес-процеси в умовах війни та як побачити можливості там, де тепер видні тільки виклики.
Для місцевих підприємців це хороша нагода зрозуміти, як відповісти на запит нових мешканців міста та як залучити з-поміж них крутих спеціалістів до роботи свого бізнесу.
Підприємці-переселенці дізнаються про особливості нашого ринку та клієнтів, знайдуть нові знайомства, які можуть допомогти продовжити, розвинути чи почати нову справу в нашому місті.

Модеруватимуть зустріч бізнес-консультанти, які тимчасово мешкають у Коломиї та мають чималий досвід у галузі планування бізнес-процесів, клієнтоорієнтованості та роботи в кризових ситуаціях.

Воркшоп “Бізнес Змістів” відбудеться цієї суботи, 14 травня, о 9:30, у приміщенні Space Up, м. Коломия, вул. Січових Стрільців, 5а.

Для участі необхідна попередня реєстрація — https://cutt.ly/wHqaZum

Кількість місць обмежена.

Вхід вільний, однак заохочуємо робити благодійний внесок, який команда Вулика Змістів використає на поліпшення житлових умов переселенців у Коломиї
(ГО “Трикутник”
IBAN: UA493204780000026007924919863
код ЄДРПОУ: 40287206
МФО банку: 320478
АБ “УКРГАЗБАНК” м. Київ).

Наші партнери