ГЛУЗД
У сесійній залі Коломийської міськради зібралися голови ОСББ та працівників ратуші. Останні розповіли про те, що незабаром міська рада розробить нову програму підтримки ОСББ. Голів зібрали для того, щоб врахувати думки жителів об’єднань багатоквартирних будинків Коломиї. Про це повідомив прес-центр міської ради на своїй сторінці у Facebook.

Докладно про те, як діятиме запланована програма, присутнім розповіла начальник відділу економіки та муніципального розвитку Наталя Геник. Програма буде спрямована на те, щоб підтримати ОСББ в тих напрямках, які не підпадають під державну програму у сфері енергоефективності. Тобто міська рада співфінансуватиме капітальний ремонт будинків (заміна даху, заміна внутрішніх систем водопостачання і водовідведення, ремонт ліфтів тощо). На підставі анкетування вивчать стан житлового фонду ОСББ, фінансову спроможність, пріоритетність робіт, щоб справедливо визначити долю фінансування залежно від кількості квартир, йдеться у дописі.

Також говорили і про систему кредитування для ОСББ. Відомо, що кредитами ПриватБанку на енергозбереження уже скористалися три ОСББ, є один кредитний договір із Ощадбанком, ще один – на стадії погодження. Із цього приводу на запитання відповідала присутня на зустрічі заступник керуючого Коломийського відділення Ощадбанку Любов Гулин.
“Є ідея, щоб кожен будинок отримав гроші на капітальний ремонт, – пояснив перший заступник міського голови Сергій Коцюр. – Враховуючи дані, які нададуть голови ОСББ у заповнених анкетах, до кінця травня відділ економіки розробить програму підтримки на 2018-2020 роки”.

Наші партнери