ГЛУЗД

28 квітня, о 13:00, Центр готовності цивільних у Тернополі буде навчати користуватися зброєю за донат у БФ Сергія Притули. 

“На початку широкомасштабного вторгнення люди масово почали виготовляти дозвіл на зброю, не маючи розуміння, як з нею поводитися, тому цей курс для тих, хто має зброю. Також для людей, які планують захищати нашу Батьківщину, або ж для тих, хто хоче знати, як користуватися зброєю. Оптимальна група складається з 25 людей”, — розповідає координатор “Центру готовності цивільних. Тернопіль” від БФ Сергія Притули Максим Черкашин.

Під час навчання буде змога дізнатися правила поводження зі зброєю від ветеранів та військових, спробувати різні позиції, постріляти тощо. 

“Ми загалом намагаємося проводити навчання на різні теми раз на тиждень, але наша мета — вийти на вісім навчань на місяць. Це залежить від наших інструкторів, адже багато з них діючі військові, які сьогодні-завтра в Тернополі, а в суботу — на передовій”, — ділиться Максим Черкашин.

У Центрі готовності цивільних у Тернополі також організовують навчання  з управління дронами та надання домедичної допомоги. Планують відкрити такі центри і в інших населених пунктах Тернопільської області.

Щоб зареєструватись, заповни форму. 

Вхід: донат за посиланням.

Журналістка: Юлія Варчук

Фото: Центр готовності цивільних у Тернополі

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери