ГЛУЗД

25-річний Віталій родом із Чернівців, у перші дні широкомасштабного вторгнення вирішив піти добровольцем. У серпні на харківському напрямку отримав важке поранення уламками танкового снаряда. 

Через інтенсивний обстріл побратими не змогли одразу дістатися до Віталія. Пів години без турнікета він втрачав кров в окопі. Першу медичну допомогу хлопцеві надали лише, коли зупинився “вогонь”. До найближчого госпіталю в Барвінковому Віталій потрапив через дві години після поранення — праву ногу врятувати вже не вдалося. 

На протезування Захисник приїхав у Національний реабілітаційний центр “НЕЗЛАМНІ” Першого медоб’єднання Львова. Тут спеціалісти менш ніж за тиждень виготовили Віталію протез. Нині хлопець на реабілітації, після неї планує повернутися на фронт. Каже, докладає максимум зусиль, щоб це відбулося якомога швидше, бо побратими вже зачекалися. 

У Віталія протез одного з найкращих виробників у світі — німецької компанії “Ottobock”. Завдяки Мальтійській службі допомоги центр “НЕЗЛАМНІ” має мобільну майстерню та деталі для комплектування протезів. 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери