ГЛУЗД

У коломийському Центрі надання адміністративних послуг можна буде обрати сімейного лікаря. Про це повідомляє Коломийська міська рада на своїй сторінці у Facebook.

«Запрошуємо коломиян та жителів прилеглих територіальних громад 5-6 та 12-13 травня відвідати Управління надання адміністративних послуг (ЦНАП) Коломийської міської ради» –  йдеться у дописі.

У приміщенні ЦНАПу адміністрація Коломийського міського центру первинної медико-санітарної допомоги  буде проводитися  «Ярмарок здоров’я», де можна дізнатися більше інформації про лікарів, що  будуть надавати допомогу  і  там же їх обрати.

Для цього потрібно мати із собою копії документів: паспорта (1 сторінка та сторінка з реєстрацією місця проживання), ідентифікаційного коду, свідоцтва про народження дитини.

«Також буде надана додаткова БЕЗКОШТОВНА можливість отримати консультацію лікаря, перевірити рівень цукру в крові, артеріального тиску, отримати рецепти згідно Урядової програми «Доступні ліки», при необхідності пройти УЗД: черевної порожнини; сечовивідної системи; щитоподібної залози»

Зробити це можуть всі бажаючі 5, 12 травня 2018 року від 09:00 до 15:00 та 6, 13 травня 2018 року від 11:00 до 15:00

Наші партнери