ГЛУЗД

2 листопада Сергій Притула анонсував новий великий збір на 50 британських бронетранспортерів. За тиждень благодійний “Фонд Сергія Притули” планував зібрати 200 млн гривень. Сьогодні збір уже закрито. Українці перекинули коштів на 60 машин.

“Українці, ви просто неймовірні! Ніхто і ніколи не переможе наш народ. Нам бракує слів, аби сказати, як ми пишаємося українськими людьми. Ми щиро дякуємо усім українцях, усім громадянам інших країн, усім бізнесам за такий результат. 236 мільйонів гривень ми зараз фіксуємо на рахунках і зупиняємо цей збір, цих коштів нам вистачає на 60 “Спартанів” і ще залишаються кошти на наступний проєкт, який анонсуємо пізніше. Поки що виражаємо несамовите захоплення усім, хто долучився. Нам не страшний жоден ворог. Ми непереможні, коли об’єднані. Тримаймося купи, збір завершено!”, — повідомив Сергій Притула у своєму відео в телеграм-каналі.

Нагадаємо, на початку жовтня за добу Сергій Притула та Сергій Стерненко зібрали 352 млн грн гривень на закупівлю ударних дронів-камікадзе RAM ІІ UAV для потреб ЗСУ. А в серпні за 600 млн грн, які зібрав Фонд Сергія Притули та блогер Ігор Лаченков, придбали супутник та доступ до бази даних знімків компанії ICEYE.

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери