ГЛУЗД

3 листопада в Івано-Франківську відбудеться показ документального фільму про видатного поета “Чубай. Говорити знову”, який створила компанія “FILM PLUS” за фінансової підтримки Українського культурного фонду. Ініціаторкою є Соломія Чубай, донька Грицька Чубая, режисером та продюсером — Михайло Крупієвський, композитором — Тарас Чубай, син поета.
Адреса: вул. Пилипа Орлика, 7.
Початок: 18:30.
Вхід вільний.

Провідником по життю Грицька Чубая, а формально ведучим буде український поет Сергій Жадан. Фільм створено на стику жанрів документального фільму та театральної вистави, дія якої розгортається в декораціях майстерні-підвалу Грицька Чубая. 

Український поет, художник, мистецтвознавець, перекладач, політолог, видавець самвидавного літературно-мистецького часопису “Скриня” Грицько Чубай народився 23 січня 1949 року. Усі поетичні книги автора вийшли посмертно: “Говорити, мовчати і говорити знову”, “Плач Єремії”, “Скоромовка не для вовка”, “П’ятикнижжя”. Через майже 40 років його поезія знову викликає зацікавлення в молоді, вона, як стиснута пружина, розпрямляється і підштовхує нас до розуміння суті речей. 

Про Грицька Чубая у фільмі розповідають члени його родини та друзі — видатні поети, письменники, художники, філософи, які були свідками його життя та творчості. 

Син поета, народний артист України, лідер гурту “Плач Єремії” Тарас Чубай своєю творчістю популяризує поезію батька. Донька Соломія Чубай реалізує різні мистецькі проєкти в пам’ять про батька: “П’ятикнижжя”, “Чубай.Україна.Любов.POETY”.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у телеграмі чи вайбері.

Наші партнери