ГЛУЗД

Життя в парі  — це виклик, бо потрібні зусилля та бажання працювати над розвитком стосунків. 

13-14 листопада в Івано-Франківську  відбудеться тренінг “Жити не можна розлучатися. Де поставити кому?”. Курс проводять сертифіковані тренери-психологи Андрій Русин та Олена Скрипник. У ньому поєднано теорію і практику. Тренінг відбуватиметься в комфортних умовах, щоб учасники могли легко сприймати інформацію та пропрацювати свої страхи і болі.

“У цьому курсі будемо працювати над точками конфліктів, які найчастіше стаються між жінками і чоловіками. Ми змоделюємо ситуації та побачимо, як їх можна врегулювати.

Найбільша проблема полягає в тому, що чоловіки й жінки часто не вміють спілкуватися. Тобто жінка не може чітко, конкретно і зрозуміло для чоловіка висловити свої потреби, невдоволення чи претензії, а чоловіки натомість мають свої погляди на ситуацію. Люди часто говорять різними мовами, не розуміючи, чого хоче і про що говорить партнер / партнерка. Тренінг спрямований на налагодження комунікації”, — розповідає організаторка Мар’яна Озарук.

Тренінг не тільки для тих, хто у стосунках, а й для тих, хто прагне поліпшити комунікацію, до прикладу на роботі, чи зрозуміти тонкощі спілкування з людиною протилежної статі. Також людей, які мають бажання та водночас страхи стосунків. 

Тренінг триватиме 13-14 листопада в Івано-Франківську, приблизно від 9:00 до 20:00.

Щоб долучитися — телефонуй: 0671744194, 0663884286 (організаторка Мар’яна Озарук).

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у телеграмі чи вайбері.

Наші партнери