ГЛУЗД

 

У Перинатальному центрі оновили 13 палат, маніпуляційний кабінет та необхідні допоміжні приміщення для максимального комфорту матері й дитини.  

Сучасний дизайн та інтер’єр усіх приміщень наближений до домашніх умов. Санітарні приміщення в усіх палатах мають нову сучасну сантехніку. За потреби разом з мамою та малюком у палаці може перебувати й тато. 

“Ця подія особливо важлива ще й тим, що навіть в умовах війни ми змогли відремонтувати відділення! Ми зможемо забезпечити якісною медичною допомогою як жителів Прикарпаття, так і всіх тих людей, котрі прибули до нас з інших регіонів України. 

Протягом 2022 року ми акумулювали зусилля обласного бюджету, направляли кошти міжнародних донорів найперше на медичні заклади, на отримання високоякісного обладнання. Сьогодні ми можемо сміливо сказати, що Івано-Франківський обласний перинатальний центр є на рівні зі столичним центром. І ми цим пишаємось.

Працюємо й надалі, щоб таких відділень у нас ставало більше. Адже кожна жінка має народжувати в комфортних та безпечних умовах і отримувати емоційне та психологічне задоволення”, — написала Світлана Онищук.

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери