ГЛУЗД

23 жовтня, об 11:00, в Івано-Франківську відбудеться відкриття громадської сортувальної станції на території інноваційного центру “Промприлад.Реновація”, вул. Сахарова, 23, (1 поверх, Парасольковий цех). 

RE: laboratory створює екохаб площею 120 м кв., де поєднають освітній майданчик для екоподій та майстер-класів, громадську сортувальну станцію і лабораторію ресайклінгу. 

Мета проєкту — сформувати спільноту однодумців, яка може спільно працювати над вирішенням екологічних проблем.

RE: laboratory прагне зосередити увагу на усуненні першопричин забруднення довкілля, тому на території простору буде освітній майданчик, де організовуватимуть навчання для підвищення рівня екосвідомості мешканців міста. Так хочуть мотивувати громаду реалізовувати власні екологічні проєкти в Івано-Франківську.

Згідно з концепцією zero waste, для зменшення генерування відходів необхідно 5 кроків:

1. відмовитися від непотрібного;

2. скорочувати споживання;

3. використовувати повторно;

4. сортувати та переробляти відходи;

5. компостувати.

Три перші кроки впроваджують через просвітницьку діяльність. 4-й та 5-й — через створення громадської сортувальної станції, що дасть змогу приймати відсортовані відходи населення та гарантувати 100 % їх перероблення.Проєкт реалізують у рамках конкурсу соціальних ідей в Івано-Франківській області за підтримки проєкту “Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)”, який співфінансують Європейський Союз, Британська Рада в Україні в партнерстві з ГО “Молодіжна платформа”.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у телеграмі чи вайбері.

Наші партнери