ГЛУЗД

Сьогодні у Мистецькому центрі “Світовид” відбулось закриття Міжнародного мистецького бієнале «KOLOMYIA-ART» / «КОЛОМИЯ-АРТ», яке тривало з 23 червня до 24 липня. У ньому взяло участь 180 митців не тільки з України, а й з-за кордону які представляли свої твори сучасного мистецтва.
Куратор проекту Михайло Петрів від імені Мистецького центру “Світовид”, Культорологічного проекту “Коломия – Наше місто”, фестивалю “Коломийські мініатюри” та Незалежної мистецької молодіжної асоціації нагородив митців гран-прі у вигляді персональних виставок у Мистецькому центрі “Світовид”. Також налагоджується “Творчий міст” між Коломиєю та Вижницею, представники якої були присутні на закритті. За умовами участі, Мистецький центр “Світовид” залишає собі одну з виставкових робіт. Таким чином, за словами Михайла Петріва, у Коломиї є перша колекція сучасного мистецтва. В майбутньому ці роботи поїдуть на виставку до Івано-Франківська, а також Львова.
Бієнале буде мати продовження у вересні цього року для молодих митців у вигляді виїзного мистецького пленера у селі Космач.

Наші партнери