ГЛУЗД

У стінах Коломийської міської ради відбувся брифінг, де міський голова,  Ігор Слюзар, спілкувався з представниками засобів масової інформації. На зустрічі  піднімались теми, які цікавлять кожного коломиянина. В першу чергу, це капітальний ремонт доріг.

На запитання: «Чому до цього часу його ще не зробили?», міський голова відповідає:

“Велика кількість опадів та зміна законодавства у сфері приватизації комунального майна затягнула процес. В цьому місяці обіцяють розпочати будувати тротуари на вулиці Січових Стрільців, закінчити мікрорайон Богуна та завершити роботи на вулиці Моцарта. Після чого мають на меті розпочати реконструкцію благоустрою озера по вулиці Чехова. На початку осені  планують змінити ситуацію в місцях заїздів в школи та садочки, використовуючи перші надходження з електронних аукціонів.”

Натомість на вулиці Винниченка роботи вже завершені, але дорога кращою не стала. Цього року її планують перекопати, а ось асфальт ставити ніхто не збирається. Адже цієї вулиці у плані немає. Її планують доробити наступного року. Через певні юридичні питання вулиця Міцкевича також залишається проблематичною.

Зараз активно замінюють водопровід, який має пріоритетне значення у цьогорічному плані міста. Але і тут не все так просто. На відновлення дороги на вулицях Довбуша, Петлюри та Січових Стрільців місцева влада коштів немає.

«Ресурси будемо шукати наступного року», – запевняє Ігор Слюзар.

На даний момент влада змогла домовитись  тільки за вулиці Шкрумеляка та Кобилянської, взявши кошти на це із державного бюджету.

Цього року також планують зробити 4 футбольні поля з штучним покриттям, та з допомогою громадян їх можна зробити більше. Якщо активні мешканці міста побудують основу для поля, місцева влада допоможе побудувати покриття та огородження. Окрім цього, відновили будівництво басейну. Зараз з державного бюджету виділено 17 млн.

Не менш важливою проблемою є сміттєпереробний завод. На даний момент міський голова домовляється про співпрацю у вирішенні цього питання з сільськими головами та головами ОТГ. Поки що активісти самі вивозять сміття.

Як зазначив Ігор Богданович, поки що місто отримує фінансові ресурси від продажу та купівлі земельних ділянок і реалізації майна. Натомість продаж нерухомості нічого не приносить. Велику роль відіграють промислові підприємства, які існують у великих містах. У Коломиї ж цю роль виконують бюджетні.

 

Автор: Соломія Мардарович

 

Наші партнери