ГЛУЗД

Керівник Червоноградської РВА Андрій Дяченко зустрівся із захисниками та захисницею, які в різний час перебували в російському полоні, повідомляє Львівська ОВА.

Галина в неволі пробула 5 місяців, її звільнили з полону 17 жовтня 2022 року. Тоді вперше відбувся обмін суто жінок. Захисниця пройшла медико-психологічну реабілітацію і знову повертається до військової служби.

Роман, Владислав та Андрій у полоні пробули 10 місяців. Звільнили захисників 7 березня 2023 року. Тоді додому повернулося 5 мешканців Червоноградщини. Як розповіли воїни, у полон вони потрапили в Маріуполі. Захисники також пройшли медико-психологічну реабілітацію,  перебувають у відпустці, проте вже мають бойовий настрій та готові ділитися бойовим досвідом.

Перше, що розповіли військові, — як дізнались, що їх невдовзі визволять з російського полону.

“Ми не знали, куди нас везуть, нам не говорили. Бо бували різні випадки. Одного разу нас везли з місця, де нас тримали, а потім знову туди повертали. До останнього моменту не було зрозуміло. Аж згодом ми здогадалися, що це дорога додому”, — розповіли військовослужбовці.

Удома бійцям допомагають адаптуватися рідні. Зізнаються, що мають лише єдину мрію — спільну перемогу України над ворогом.

Фото: Львівська ОВА

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери