ГЛУЗД

Нещодавно захисники спільно з групою цивільно-військового співробітництва ЗСУ передали продукти мешканцям населених пунктів, що неподалік лінії фронту.

“Люди, які залишились на прифронтових територіях, дуже часто позбавлені можливості працювати та отримувати заробітну плату. Так само через постійну загрозу обстрілів та знищену інфраструктуру вони не завжди мають можливість забезпечити себе та свої сім’ї харчами та базовими предметами побуту”, — повідомляє Львівська ОВА. 

Військовослужбовці 103 бригади знаходять час, щоб допомогти місцевим мешканцям та поділитись з ними найнеобхіднішим.

“Зараз в нашому селищі живе близько 500 осіб, серед них — 45 дітей. Тепер, дякуючи Збройним Силам України та волонтерам ми трохи менше потребуємо харчів. Ми намагаємось розподілити ту допомогу, яку нам надають, серед тих, хто її найбільше потребує, наприклад, серед сімей з дітьми, людей похилого віку. До нас постійно хтось приїжджає і ми відчуваємо, що ми потрібні державі. Хочу від щирого серця, від усіх наших мешканців подякувати Збройним Силам України, особливо — підрозділам, які нам допомагають зараз. Хлопці, які є тут, завжди відгукуються на наші прохання про допомогу і завжди діляться своїм з нами”, — розповідає голова однієї з громади Харківської області.

Фото: Львівська ОВА

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери