ГЛУЗД

Щоб захистити унікальні екосистеми гірського масиву Свидовець, ініціативна група “Free Svydovets” створила петицію до Президента України.

“З 2016 року ми боремося в судах проти будівництва на Свидовці гірськолижного курорту-монстра — курорту площею 1400 га, який прийматиме 28 000 відпочивальників одночасно. Боремося проти екологічного лиха, корупції та монополії. Боремося за здорове довкілля, квітуче майбутнє, за справедливість. За цей час нам погрожували, на нас тиснули. Водночас за цей же час чимало людей приєдналися до нашого руху, підтримували та допомагали, тож ми продовжували свою справу”, — повідомляє ініціативна група “Free Svydovets”. 

Разом з науковцями, біологами та екологами вони подали клопотання про створення заказника загальнодержавного значення “Вільний Свидовець”. Це дасть змогу захистити унікальну природу Свидовця, а також сприятиме розвитку зеленого туризму, традиційного народного господарства та виконанню євроінтеграційних зобов’язань України.

Ініціативна група створила петицію до Президента України з проханням сприяти збереженню недоторканої природи гірського масиву Свидовець від забудови та вирубки, створивши заказник загальнодержавного значення “Вільний Свидовець”.

Президент може розглянути петицію, лише якщо вона матиме 25 000 підписів.

Підписати петицію можна за посиланням

“Недоторканість Карпат — і досі недосяжна мрія. Якщо терміново не вжити заходів, то скоро охороняти буде нічого!”, — пише ініціативна група “Free Svydovets”. 

Фото: “Free Svydovets”

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери