ГЛУЗД

У Коломийському дитячому будинку-інтернаті дві небайдужі коломиянки провели капітальний ремонт.  Уляна Топоркова та Марина Гаврилюк – з допомогою небайдужих людей за два тижні зробили ремонт в одній з ігрових кімнат Коломийського дитячого будинку-інтернату. Цього разу яскраву ігрову підготували для старшої групи, де є 18 дівчат. Благодійниці реставровують вже другу кімнату в  інтернаті. Цього разу на ремонт їм знадобилося 70 тисяч гривень. Зібрати їх допомогли багато небайдужих людей не тільки із Коломиї.  

“Хоч кімната мала, але робити у ній ремонт виявилося набагато складніше, – зізнається Уляна Топоркова. – Коли потрібно було фарбувати, то на допомогу прийшли знайомі і навіть незнайомі люди. Багато людей допомогли із збором коштів, серед них студенти Коломийських ВУЗів, представник українсько-американської діаспори з Чернівців, друзі із Буковелю та ще багато небайдужих, без котрих ми б не впоралися самостійно”.

Дівчата підійшли до справи креативно, додали яскравості у життя підопічних інтернату. Окрім ремонту  провели кабельне телебачення. 

 

 

Наші партнери