ГЛУЗД
на вулицях міста пройшло Хресна дорога

 

У Коломиї відбулася хресна дорога для молоді, яку очолив правлячий архиєрей Коломийської єпархії УГКЦ Василій Івасюк із духовенством.

Єпарх Коломийський каже, що  молебень розрахований для людей молодого віку 15-35 років та долучитися могли всі охочі. Люди йшли вулицями Коломиї, чоловіки попереду несли хрест, як символ  страждань та мук Ісуса Христа.

Особливістю саме цієї хресної дороги є те, що вона організована для людей молодого віку та юнацтва. Україна зараз переживає не найкращі часи і саме молодь має розбудовувати нашу державу, у ній ми бачимо майбутнє, тому і намагаємось розвивати духовність серед молодих людей – розповідає архиєрей Василій.

Такий захід не є новим для Коломиї, він вже став хорошою щорічною  традицією.
Марія Щербанюк, яка вже три роки працює секретарем комісії у справах молоді УГКЦ та є організатором Хресної Дороги  каже – щороку молодь все більше і більше залучається до заходів, які організовує церква.

Я особисто бачу, що з кожним роком молодих людей все більшає, – каже Марія Щербанюк. –  Але все ж це залежить від виховання  і свідомості. Якщо людина розуміє навіщо їй це потрібно то нагадування – зайві. 

Молоді люди, які були присутні на хресній дорозі також діляться своїми емоціями. Серед присутніх  Франческа. Дівчина каже, бере участь у хресному ході вже не перший рік:

Коли я тут знаходжуся, мене переповнюють емоції. Хочеться відчути  те, що Ісус Христос. Він ніс хрест сам, а тут декілька людей його несе і їм всеодно важко. Сама думка про це наводить мене на глибокі роздуми, – говорить дівчина.

Впродовж Великого посту Коломийська єпархія УГКЦ організувала дві хресні дороги вулицями Коломиї.

 

 

 

Наші партнери