ГЛУЗД

Назару Мартину 36 років. Він має дружину та донечок-двійнят. До широкомасштабного вторгнення працював будівельником. У вересні 2022-го Назара мобілізували. Після поранення він нічого не відчував нижче від пояса, а тепер може ходити самостійно. Чоловік перебуває на реабілітації в центрі “Незламні”.

“Важке поранення воїн отримав, коли заступав на позицію. Шлях до окопу прострілював противник. Коли до укриття лишалися лічені метри, біля Назара пролунав вибух. Осколок від боєприпасу влучив прямо в хребет. Воїн упав і зрозумів, що нічого не відчуває нижче від пояса. Спершу подумав, що йому відірвало ноги. З останніх сил на руках поранений захисник поповз у бік окопу. Аж раптом над ним з’явився ворожий дрон і почав скидати гранати. Спина та ноги — посічені. Назар уже не відчував болю”, — повідомляють на фейсбук-сторінці Першого медичного об’єднання Львова.

16 годин боєць лежав сам, поки на допомогу йому змогли прийти побратими. Вони 4 години тягли його до точки евакуації, де передали парамедикам, а ті вже довезли пораненого в найближчий медпункт, де він отримав першу допомогу. 

У Львові нейрохірурги витягли зі спини бійця осколок, який і знерухомлював його ноги. 

“У реабілітації Назар випередив найоптимістичніші прогнози медиків. Ті думали, що на те, аби чоловік зміг сидіти, — підуть місяці. А він узяв і сів вже наступного дня після операції на хребті. І незабаром вже навіть ходив з милицями”, — пише Перше медичне об’єднання Львова. 

Реабілітація захисника в центрі “Незламні” триває. Назар займається з фізичним терапевтом. Завдяки тренуванням він уже може подолати 4 тисячі кроків та займається на біговій доріжці. 

Фото: Перше медичне об’єднання Львова

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери