ГЛУЗД

У Тернопільській обласній клінічній лікарні військовий Микола Гриневич одружився з Наталією Бандурою. 

“Микола — військовослужбовець Збройних Сил України, перебуває на лікуванні через поранення, яке отримав під час виконання бойового завдання на бахмутському напрямку. А Наталя приїхала з Києва його провідати, не підозрюючи, що у Тернополі її чекає такий сюрприз”, — повідомляють на фейсбук-сторінці лікарні. 

Ідею зареєструвати свій шлюб воїн озвучив у відділенні, де лікується, і всі включилися в організацію церемонії.

Коровай, рушники, фотограф, навіть сукню для нареченої — все знайшли в один момент, аби тільки враження від одруження були незабутніми. 

“Ми познайомилися в інтернеті, зустрічалися майже рік, а на мій день народження Микола мені освідчився. Але, на жаль, війна… З вересня він перебуває у Збройних Силах України і тільки тепер ми побачилися”, — ділиться своєю історією Наталя.

Микола зізнається, що одружитися хотів давно, але через службу не було змоги. Тепер, нехай і в таких умовах, уже не хотів втрачати часу. 

“Я сказав Наталі: бери паспорт, але не сказав, що буде весільна церемонія. Вона про все вже дізналася вранці, коли прийшла до мене в палату”, —  розповідає наречений і ділиться найсокровеннішим: “Мрію про донечку і щоб була наша перемога та мирне небо в Україні!”.

Фото: Тернопільська обласна клінічна лікарня

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери