ГЛУЗД

Високу відзнаку Міністерства оборони України — нагрудний знак “За військову доблесть” — отримав чернівчанин Олег Филипчук. 

Олег навчався у Львівській національній академії Сухопутних військ імені Петра Сагайдачного за спеціальністю офіцера з морально-психологічного забезпечення, повідомляє Чернівецька обласна рада. 

Після розподілення чернівчанин потрапив у 115 окрему механізовану бригаду. 7 серпня прибув до військової частини, яка тоді перебувала на відновленні після важких боїв біля Сєвєродонецька та Лисичанська. Через декілька тижнів Олег Филипчук став заступником командира роти з морально-психологічного забезпечення. Потім виконував завдання на Донеччині, отримав  поранення. У січні 2023 року Олег Филипчук знову повернувся у стрій. 

12 березня 115 окрема механізована бригада відзначила першу річницю від дня створення. Під час урочистостей чернівчанину вручили нагрудний знак “За військову доблесть”. 

«…І в мені шквал дуже різних емоцій. Я знаю, що це привід пишатися мною для моїх рідних. Вони тішаться. А я… думаю, про тих хлопців, які, на мою думку, заслуговують медалі більше, ніж я. Тільки тих, яких я знаю особисто, лиш з моєї бригади — їх десятки, їх сотні… Боже, скільки їх, тих військових, достойних найвищих нагород, яких уже немає серед живих! Скільки вже не у війську, бо отримали такі травми, які прирекли їх на пожиттєву інвалідність. А скільки серед нас тих, які, пройшовши важкі тижні полону, повернулись у стрій. І воюють, як боги, “Народжені вогнем”! Мені незручно, що нагороду дали мені, а не їм… Я сприймаю цю відзнаку радше авансом. Та й, зрештою, нагод виправдати довіру, проявити силу духу, вірність українському народу і присязі буде ще вдосталь. Війна триває… Служу. Честь», — написав Олег Филипчук. 

Фото: Чернівецька обласна рада

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери