ГЛУЗД

Перший український мультсеріал «based on a true story»

«Код Кнорозова», «Оскар для Варвари», «Батько імунітету», «Світ Гоголя», «Місто-привид» — так називаються перші п’ять мультфільмів, представлені в рамках першого українського мультсеріалу, заснованого на реальних подіях та нереальних пригодах — «Книга-мандрівка. Україна», створеного креативною агенцією Green Penguin.

Героями мультсеріалу стали всесвітньо відомі українці, об’єкти та події: разом з видатними українцями розробники проекту розшифровували писемність майя з Кнорозовим, досліджували людський імунітет з нобелівським лауреатом Мечниковим, спостерігали за змінами балетної моди з володаркою «Оскару» Каринською, відкрили Україну в літературі з Гоголем, та стали свідками трагедії у Прип’яті. Музичний супровід та заставки спеціально для мультсеріалу створив відомий український гурт Tik Tu

Усі п’ять серій уже доступні на Youtube-каналі проекту — Книга-мандрівка Україна.

Серіал створений на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна», автори переконані, що мультфільми у форматі ед’ютеймент будуть цікаві не лише для тих, хто вчиться у школі, але й для усіх, хто хоче дізнатися більше про Україну. І це ще не все — проект продовжується! До завершення роботи над першим сезоном мультсеріалу автори проекту також презентували набір стікерів з українськими героями для Telegram.

Facebook: Книга-мандрівка. Україна

Youtube-канал: Книга-мандрівка Україна.

Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» виконується за підтримки Українського культурного фонду та в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ).

Наші партнери