ГЛУЗД

12 червня відбулася презентація результатів соціально-екологічного проекту «SEP 12»(Social ecological Program – соціальний екологічний проект – авт.). 12 сімей з Коломиї впродовж шести тижнів сортували сміття на пластик, скло та папір. Ініціаторами створення проекту є громадська організація «Екоґвалт», яка займається проблемою невідсортованих відходів.

«Ми вирішили втілити всі наші ідеї на практиці – каже заступник голови організації Юрій Гундерук, – спочатку працювали собі в мінус, але потім вдалося домовитися із одним підприємцем, який розділив наші погляди: виділив машину та допомагав впродовж усього проекту»

Сім’ям виділили пакети для пластику, скла та паперу, всі вони мали різний колір. Після наповнення пакетів їх відвозили на переробку у Івано-Франківськ, Чернівці та інші міста.
За словами хлопця, деякі люди спочатку ставились із недовірою до концепції сортування сміття, проте потім це стало частиною їх життя.

«Якщо говорити про результати, то ми побачили, що люди готові сортувати сміття,  їм просто потрібно допомогти та навчити робити це правильно”, – каже Юрій Гундерук.

В планах екологічної організації продовжувати проект по сортуванні сміття та залучати більше людей.

Наші партнери