ГЛУЗД

16 навичок, актуальних під час і після карантину, у чотирьох одногодинних онлайн-лекціях.

Ми знаємо, що тобі набридли довжелезні вебінари, де тільки 20 хвилин представляється спікер, тому анонсуємо зумінари від ГО “СТАН”. Команда обіцяє принципово інший підхід до онлайн-освіти, їхні гості-експерти будуть ділитися досвідом максимально конструктивно, цінуючи твій час. 

Зумінари (онлайн-лекції) 16х4 — це курс із 16 мінілекцій по 16 хвилин, що розділений на 4 онлайн-події. У ролі спікерів:

  • психологи
  • маркетологи
  • блогери
  • спеціалісти з пошуку ресурсів і не тільки

За одну подію (тривалістю понад годину) ти встигнеш почути одразу чотирьох експертів, які коротко й по суті розповідають про актуальні навички —  від стресостійкості до цифрового маркетингу. У сумі 16 навичок за 4 години й жодної краплі води.

Усі лекції відбуваються на платформі Zoom, що дає змогу не тільки послухати, а й поставити питання спікеру / спікерці. Якщо ти раніше не користувався / не користувалася Zoom, команда СТАНу допоможе його  встановити.

Теми й дати зумінарів:

18 травня 19:00 — інформаційна гігієна та медіаменеджмент. Як фільтрують стрічку редактори ЗМІ й тренери з критичного мислення;

28 травня 19:00 — психоемоційне відновлення після карантину. Прокачуємо стресостійкість +сеанс арт-терапії;

5 червня 19:00 — цифрові інструменти, які допоможуть перенести роботу в онлайн (а раптом карантин поновлять). Вчимось у популярних блогерів та організаторів кількатисячних онлайн-конференцій;

25 червня 19:00 — пошук ресурсів та управління проєктами від проєктних менеджерів, які виграють мільйонні гранти.

Тобі кортить дізнатись, хто всі ці психологи, маркетологи, блогери…? З усіма ними поступово знайомлять на сторінках “СТАНу” у фейсбуці та інстаграмі.

Поки у СТАНі називають лише декілька імен:

– маркетологиня, донедавна директорка PR відділу Львівської бізнес-школи Лілія Кузік;

–  модель та блогерка Поліна Парк;

–  грантрайтерка, яка лише у 2019-го написала виграшні проєктні заявки на 7 000 000 гривень, Валерія Вашкевич.

Хочеш почути про їхній досвід? А поділитися своїми ідеями та отримати зворотний зв’язок? Тоді не гай часу, реєструйся 

Участь безкоштовна. 

Зумінари 16×4 є частиною освітнього марафону “В одному човні”, який реалізує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAD).

Щоб краще чути серцебиття нашого медіа – підписуйся на наш Telegram-канал.

Наші партнери