ГЛУЗД

У Музеї історії міста Коломиї відбувся щорічний творчий звіт дитячих спеціалізованих мистецьких шкіл. Були присутні учні та викладачі з Гвіздця, Коршева та Отинії.

Спочатку провели флешмоб – читання віршів Шевченка, адже частково захід присвячений річниці перепоховання поета. Потім працівники музею провели екскурсію. Пізніше діти показували свої таланти: співали, грали на музичних інструментах.

«Позитив у тому, що діти і збагачуються, і надихаються. – каже начальниця відділу культури Коломийської районної адміністрації  Людмила Федор.  –  Вони слухають інших і мають можливість реально оцінити себе, на якому рівні їхнє вміння і над чим ще треба працювати»

Тішили око глядача також творчі доробки випускників та учнів художніх шкіл Коршева та Гвіздця. Були представлені роботи у різних жанрах – живопис, пейзаж,  натюрморт, та багато інших. Можна було побачити красу гірської річки, портрет Шевченка, архітектуру Коломиї, змальований побут трипільців та ще багато яскравих різно тематичних картин.

Надія Стефанюк – викладачка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва у Гвіздецькій школі мистецтв говорить, що тут представлені найкращі роботи учнів, які були попередньо відібрані для виставки.

«У кожній роботі вкладено частинка душі кожної дитини, – ділиться жінка, –  тому виділити якусь одну я не можу, мені вони всі подобаються, навіть не зважаючи на те, що це мої учні».

Серед присутніх також були присутні стипендіати – діти, що отримують грошову премію від голів Коломийської міської ради та Райдержадміністарції за зайняті перші місця на різноманітних конкурсах та фестивалях.

Наші партнери