ГЛУЗД

У Коломиї встановили ялинку

Цьогоріч новорічне дерево зрізали біля Коломийського автотранспортного підприємства, воно заввишки 12,5 метра, повідомляє телерадіоканал НТК.

Іграшки та ілюмінація використають минулорічну. Засяє ялинка напередодні Миколая і тішитиме містян до Водохреща.  Біля неї встановлять сцену, а на площі Шевченка працюватиме новорічний ярмарок.

Коломийська ОТГ здобула призове місце в конкурсі проєкту місцевого самоврядування

Обласна рада 11 років організовує конкурс проєктів та програм місцевого самоврядування. Коломийська ОТГ вперше взяла участь та посіла друге місце в номінації “Громада кращого довкілля”. Як повідомляє телерадіоканал НТК, Коломийська ОТГ отримала 150 тисяч гривень для його реалізації.

Приймають заявки для Координаційної ради з питань Громадського бюджету

Щоб стати учасником координації роди Громадського бюджету потрібно:

1. Подати письмову заяву на ім’я міського голови Богдана Станіславського до відділу звернень Коломийської міської ради за адресою: проспект Михайла Грушевського, 1, м. Коломия.

2. Заяви розглядатиме міський голова.Прийом заяв триватиме до 21 грудня 2020 року. Координаційну раду формують задля ефективного впровадження Громадського бюджету в Коломийській ОТГ, йдеться на сайті Коломийської міськради.

Журналістка: Оксана Мельничук

Отримуй першим добірку новин Коломиї — підписуйся на телеграм-канал Глузду.

Якщо ти маєш важливу інформацію, якої не побачив / не побачила на сторінці Глузду,  —  напиши нам: nesamovyta@gmail.com.

Наші партнери