ГЛУЗД

Історія кохання, яке стало мрією…. що здійснилася через багато років.

Воно не підкорилося часу і не втратило свою силу.  Справжнє, палке, яке не розуміють, а відчувають.

Саме його  колись парубок  Микола плекав у своєму серці і проніс крізь десятиліття. Усе починалось, як в романтичних фільмах, де хлопець щиро і до нестями закохується у дівчину. Він не просто любить –  живе нею. Пара щаслива, радіє кожній хвилині, проведеній разом.

На жаль, життя готує для кожного із нас сюрпризи, які не завжди приємні. Для закоханих людей “подарунком” долі стала розлука. Роки йшли, а почуття посилювались.

І от тепер, спільно із театром «Соломія», чоловік ділиться із коломиянами своїм баченням жінки, її долі та душі. І хоч різні обставини з’являлись на життєвому шляху пана Миколи, він не зрадив собі та своєму серцю.

«Почуття переповнювали мене. Я мріяв, щоб цю історію побачив світ. І завдяки добрим людям це сталося. Душа радіє, що, нарешті, за стільки років, я відкрив своє серце для Коломиї та зіграв на сцені міста, яке уже стало рідним», – ділиться Микола Кукурба.

Роль головної жінки в житті Миколи Кукурби зіграла Мар’яна Кодіна-Іванович:

«Колись на моєму шляху з’явилася людина, яка здійснила мою мрію, тому для мене та колективу так важливо допомогти здійснити мрію пана Миколи, це дуже велика місія.

Ця вистава адаптована під його історію. Він вийшов сьогодні за куліси з величезною посмішкою на обличчі – це означає, що наша невеличка місія здійснена», – усміхнено розповідає Кодіна.

Завдяки благодійній організації «Konyk_help», театру «Соломія», підтримки директорки Народного дому Яни Василовської та керівниці народного аматорського драматичного театру ім. Василя Симчича Ольги Курчій збулась мрія пана Миколи. Зібрані кошти передадуть на покращення здоров’я чоловіка.

Наші партнери