ГЛУЗД

Часом батькам буває складно знайти потрібний гурток чи секцію для дітей, часто вони й не знають про існування тих чи інших, бо їх чимало. Тому в Коломиї створили платформу “Коломия для дітей”, де зібрали інформацію про заняття й тренування, а ще про кафе та інші цікаві місця. 

Сайт “Коломия для дітей” розробили випускники курсу WEB UI, що відбувся в IT Cluster Kolomyia (навчальна платформа в галузі інформаційних технологій — ред.). Це їхній випускний соціальний проєкт.

На сайті є добірка гуртків, секцій, творчих майстерень та розваг для всієї сім’ї. Зокрема, є інформація про музичні та художню школи, табори, мовні та IT-курси. 

“Ми хотіли полегшити пошуки батькам, так і зародилась ідея. Інформацію для наповнення сайту збирали самі. Хотіли, щоб всі секції, гуртки, заклади були на одному ресурсі. Радо приймемо доповнення!”,  —  розповідає один із творців платформи Роман Лендюк

Розробники й надалі будуть розвивати та наповнювати сайт, хоч курс навчання й завершили. Адміністрування здійснюють на волонтерських засадах. 

Маєте зауваження чи пропозиції — пишіть: kolomiyadladitej@gmail.com 

Журналістка: Ірина Блаженко

Наші партнери