ГЛУЗД

Щедрий вівторок — всеукраїнський день добрих справ у рамках міжнародного руху Giving Tuesday. Цьогоріч він припав на 30 листопада, тобто на сьогодні. Україна вперше долучилася до ініціативи 2018 року.

Щедрий вівторок започаткували, щоб нагадати про важливість добрих справ, а робити їх можна і потрібно не лише цього дня, а й упродовж усього року. 

Якщо хочеш долучитися, то на Карті добра можеш знайти акцію, яка тобі до вподоби. 

Що можна зробити в щедрий вівторок?

Допомогти фінансово

  • Підтримай всеукраїнську благодійну організацію, яка допомагає дітям із синдромом Дауна;
  • Купи чай у Fiji Group (85 грн з продажу чаю переказують на розвиток дитячого центру “Відчуй”, де допомагають дітям з порушенням слуху навчитись чути та говорити);
  • Долучись до збору коштів на відкриття першого в Києві Sunshine café, де кухарями, офіціантами та баристами буде працювати молодь із синдромом Дауна та іншими інтелектуальними порушеннями; 
  • Купи хустину “Добрі серця” від бренду OLIZ (15 % виторгу перекажуть ГО “Відчуй”, яка допомагає людям із порушенням слуху). 

Поділитися талантом

Надай безкоштовну професійну консультацію благодійному сектору: фінансова грамотність, юридична консультація, майстер-клас з дизайну, лекція з копірайтингу тощо.

Також можна податися на мікрогрант до Goodacity (які роздадуть 22 іскри добра по 2022 грн до 2022 року на реалізацію благодійних ідей). 

Стати волонтером

Молодь з усієї країни має змогу долучитись до акцій та соціальних проєктів, щоб втілювати позитивні зміни в життя та розвиватися. Хочеш дізнатися більше про волонтерство? Цей матеріал допоможе тобі.

Долучися до Щедрого Забігу, що відбуватиметься у вигляді імерсивного театру (сьогодні останній день, щоб стати частиною забігу та отримати QR-код з аудіовиставою);

Стати донором

Ти можеш стати донором крові разом з Donor.ua та Zdai Blood. На сайтах організацій знайдеш усю необхідну інформацію. 

Організувати корпоративне волонтерство

До благодійності можна долучити колег, друзів та рідних. 

Поширити інформацію

Приєднуйся до кампанії #ДоброМаєЗвучатиГолосно. Став хештег, тегай сторінку Щедрого Вівторка та розповідай про свої добрі справи!

Наші партнери