ГЛУЗД

У Коломиї відбувся форум «Тренди локального бізнесу». Масштабна бізнес-подія проходить вдруге, цьогоріч вона зібрала більше ста підприємців Коломиї. Досвідом ділилася четвірка спікерів-експертів у сфері бізнесу: Андрій Сисоєв,  Роман Гавриш, Павло Рижій та Катерина Балановська. Подія відбувається з ініціативи та підтримки Коломийської Асоціації Підприємців.

Наша редакція занотувала найвлучніші фрази спікерів вам на замітку.

Павло Рижій, менеджер з інновацій «Філіп Морріс Україна», виступав із темою «Корпоративне підприємництво, або як зробити так, щоб наймані працівники піклувалися про ваш бізнес, як про власний»:  

  • схеми великих корпорацій – вчорашній день. Вони не дадуть очікуваної ефективності. Це точно уже використовують ваші конкуренти;
  • призначення – це відповідь на запитання: для чого існує ваш бізнес?

Роман Гавриш – керуючий партнер агентства цифрового маркетингу «Aimbulance», тема спічу – «Маркетинг як джерело зростання»:

  • ваше джерело доходу лежить у кишенях людей, які володіють інформацією про ваш сервіс, компанію та послуги, які ви надаєте;
  • ми маємо орієнтуватися на клієнта, на його голову і систему уяви. Гаманець нічого про людину не скаже. На гроші орієнтуватися не варто.

Генеральний директор «Visotsky Consulting Kiev» Катерина Балановська поділилась досвідом. Тема спічу – «7 точних кроків у побудові системного бізнесу»:

  • запитайте своїх працівників: “За що ви отримуєте заробітну плату?” Що ви можете вимагати від людини, якщо вона не здогадується про те, що ви від неї очікуєте?
  • Якщо ти не фанат своєї справи, твій бізнес ніколи не стане великою компанією.

Особливістю цьогорічного форуму був нетворкінг. Впродовж заходу учасники тричі сідали за столи, де знайомилися, спілкувалися та обмінювалися між собою контактами. Організатори форуму зізнаються: результат значно перевершив їхні очікування.

Більше емоцій дивіться у відео:

Фото: Надія Гуцуляк

Відео: Сергій Чаленко

Наші партнери