ГЛУЗД

9 листопада в Україні стартував противірусний челендж #здоровотанцюю у формі активного танцю-гри. Його організатором став дитячий фонд ЮНІСЕФ. Участь у конкурсі брали школярі 1-4 класів.

Мета — допомогти дітям запам’ятати правила гігієни, щоб запобігти поширенню коронавірусного захворювання.

Діти разом з учителями, вивчивши рухи, записували їх на відео, яке публікували в мережі (зробити це мали до 30 листопада).  Хто хотів отримати від ЮНІСЕФ приз для своєї школи, заповнював  гугл-форму. Переможців оголосили 2 грудня.

Участь у конкурсі взяли і коломийські школярі — учні 2-А класу Коломийського ліцею ім. Т. Г. Шевченка № 5.  До челенджу долучилися і батьки та класна керівниця. 

Відповідальною за організацію стала мати однієї зі школярок, керівниця танцювального колективу “Дивограй” Надія Чаленко. Батько Сергій Чаленко, фотограф та оператор, працював над відео.

Мелодію й певні рухи, які потрібно було виконувати, запропонував ЮНІСЕФ.

Класна керівниця 2-А класу Ярослава Кучер розбавила постановку віршованим діалогом, а в кінці до танцювальної постановки долучилися батьки. 

Переможців конкурсу обирали рандомно. У подарунок вони отримали навчально-інформаційні набори для учнів і вчителів молодших шкіл. 

Батьки та діти Коломийського ліцею № 5 кажуть, що задоволені челенджем,  хоч і не стали переможцями.

Журналістка: Оксана Мельничук

Відеограф: Сергій Чаленко

А щоб у твоєму житті було більше Глузду —підписуйся на наш телеграм-канал.

Наші партнери