ГЛУЗД

Ми сформували для тебе добірку корисних застосунків для смартфона, що допоможуть правильно сортувати сміття, підготувати презентацію та знайти заклад для атмосферної вечері.  

CupCut — відеоредактор з безліччю шаблонів та музикою. Потрібно лише підставити фото чи відео. Якщо ти не шукаєш легких шляхів і хочеш зробити все самостійно, то й така змога є. Також у застосунку є відеоуроки з користування та покращення навичок монтувати.

Android

iOS

Якщо хочеш удосконалити свої знання з української мови, то  в цьому допоможе застосунок Mova. З ним ти пригадаєш правила правопису, позбудешся росіянізмів, вивчиш більше фразеологізмів та синонімів.  Тут є різні вправи, короткий виклад матеріалу, який буде цікавий і дітям, і дорослим.

Android

iOS

За допомогою Canva ти створиш унікальну презентацію, інфографіку, афішу, журнал чи контент для соціальних мереж. Тут є різномаїття шаблонів, зображень та шрифтів, від тебе потрібен лише креатив.

Android

iOS

Сортуй — екозастосунок, що підкаже, як правильно сортувати сміття — від одноразового посуду до батарейок, а завдяки підказкам ти швидко дізнаєшся, куди його можна віддати. У застосунку є карта з пунктами прийому вторсировини.

Android

iOS

Tomato — знахідка для туриста та місцевого мешканця! Цей додаток допоможе визначитися, де краще поїсти. Вибираєш улюблену кухню, послуги, тип закладу — і перед тобою величезний вибір на будь-який смак.

Android

iOS

Waterbalance допомагає слідкувати за кількістю випитої рідини на день, враховуючи: стать, вік, зріст, вагу, спосіб життя. Також у застосунку є корисні поради про те, як вода впливає на нас.

Android

iOS

Duolingo — додаток, з яким легко вивчити іноземну мову. Тут представлено найпоширеніші мови світу, понад 30. Навчання відбувається в ігровій формі: тести, пояснення причин використання слів, вивчення правил граматики та лексики. 

Android

iOS

Sworkit — застосунок для тренувань різних груп м’язів. Йога, кардіо, стретчинг вибір за тобою. Займайся спортом удома, у залі, на вулиці. Наприкінці тренування Sworkit повідомить про кількість спалених калорій. 

Android

iOS

Stocard — гаманець бонусних карт. У додатку є купони на знижку від твоїх улюблених магазинів. 

Android

iOS

Monefy  — особистий фінансовий менеджер. Веди облік своїх фінансів, просто додаючи інформацію про покупку. Отримуй звіт у вигляді списку або яскравої діаграми. За допомогою цього застосунку дізнаєшся, на що найбільше витрачаєш кошти.

Android

iOS

Maps.Me офлайнові карти із системою навігації. У новому місті ми часто використовуємо навігаційну систему. Додаток можна застосовувати в будь-якій точці світу. Також тут є інформація про затори, можливість бронювати готель та відкривати для себе індивідуальні туристичні маршрути.

Android

iOS

Helsi безкоштовний медичний онлайн-сервіс. Додаток допоможе знайти лікаря за спеціалізацією чи місцем роботи та записатись до нього. Тут також є рейтинг лікарів, їхній стаж та відгуки пацієнтів. Не потрібно стояти в черзі, адже з Helsi можна переглянути результати аналізів та діагностики, а ще забронювати ліки зі знижкою в найближчій аптеці. 

Android

iOS

Tabletki.ua застосунок, де можна бронювати ліки за низькими цінами, а також порівнювати вартість, шукати рідкісні ліки, підібрати аналоги та мати власну історію покупок.

Android

iOS

Alarmer розумний будильник. Застосунок, з яким прокидатимешся легше та швидше. У ньому можна вибрати музику, отримати цікаві завдання, є функція розпізнавання обличчя та різна колірна тема. Застосунок налаштує тебе на робочий лад. 

iOS

Журналістка: Юлія Варчук

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у телеграмі чи вайбері.

Наші партнери