ГЛУЗД

За ініціативи отця Володимира Гнилиці, адміністратора прокатедрального собору Благовіщення Пресвятої Богородиці міста Бучач, громадської організації “Федерація шахів Чортківщини” відбувся благодійний турнір одночасної гри в шахи з юним сеансером із Чорткова, кандидатом у майстри спорту України, кандидатом у майстри ФІДЕ, Арена-ФІДЕ, гросмейстером, призером та учасником багатьох іноземних та українських турнірів Валентином Гулькою.

Про це повідомила президентка Шахової федерації Чортківщини Ірина Зенчак-Гулька.

Впродовж трьох годин 12 любителів інтелектуальної гри професійно змагалися на шахових дошках.

Загалом захід об’єднав чемпіонів із шахів бучацького краю та шахістів-аматорів, духовних і світських осіб. Отримані кошти з  благодійного заходу спрямують на потреби ЗСУ.

“Зі слів отця Володимира Гнилиці, ці невеличкі донати будуть передані шахісту з Бучача Миколі Рибаку, котрий нині захищає Україну.

Було сумно, що і на святі шахів був відсутній великий прихильник інтелектуальних змагань Богдан Сушириба, який також боронить нашу землю від ворожих сил.

Кожен шахіст намагався твердо й відчайдушно тримати позицію, вести оборону: комусь вдалось це довше, комусь — ні. Валентин успішно подолав усі виклики, отримавши перемогу на 12 дошках. Але, звісно, це не головна мета заходу, адже дружня атмосфера, коло однодумців, донати на ЗСУ — першочергові цілі зібрання”, — йдеться в повідомленні.

 

Фото: Ірина Зенчак-Гулька

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери