ГЛУЗД

Спільнота Львівського ІТ Кластера продовжує роботу над проєктом “SKY”. Цього разу Повітряне командування “Захід” отримало чергову партію планшетів, комп’ютерів, моніторів, телевізорів, а основне — перший VR-тренажер, який навчає керувати МАНПАДАМИ Ігла-1, повідомляє Львівська ОВА.

Тренажер дасть змогу військовим тренуватися в умовах, максимально наближених до реальних, та ефективніше готуватися до виконання завдань. На ньому військові зможуть відпрацьовувати навички зі збиття ворожих ракет.

Проєкт “SKY” модернізує Повітряне Командування “Захід”, яке береже небо восьми областей заходу України. Наступна мета — передати VR-тренажер для ще одного військового підрозділу.

“SKY” — це спільний проєкт IT-Кластера та Львівської ОВА, який стартував у травні 2022 року. Його ініціювали для технічної модернізації командного та аналітичного центрів Повітряного Командування “Захід”. Станом на грудень сума допомоги від Кластеру в межах проєкту “SKY” сягає 13 мільйонів гривень.

Фото: Львівська ОВА

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери