ГЛУЗД

Для Міського перинатального центру купили сучасний апарат для раннього діагностування слуху в новонароджених. Це дасть змогу якнайшвидше коригувати лікування в ранньому віці.

“Нове обладнання для перевірки слуху в новонароджених — це вимога часу для безпечного та раннього діагностування слуху. Адже якнайшвидше визначення проблем зі слухом у дитинки — це запорука успішного коригування та ефективного лікування малюка”, — повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Сучасний аудіометр у Міському перинатальному центрі наразі один, але він повністю забезпечує потреби лікарів. На черзі — поступове, але якісне оновлення всього пологового будинку. Тут осучаснюють і приміщення, і обладнання.

У Міському перинатальному центрі з’явилася також нова функція, яка повинна підвищити контроль за якістю надання лікувальних послуг. За допомогою QR-коду, який розміщений на дверях закладу, абсолютно анонімно, адресуючи головному лікарю, можна залишити відгуки про роботу медиків. А ще тут започаткували і згодом видаватимуть усім новонародженим “паспорти” — відбитки маленьких ніжок.

Фото: Canva

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери