ГЛУЗД

У березні в дитячому артвидавництві “Чорні вівці” вийдуть друком дві нові книжки — “Бабуся та рак” української письменниці Марії Правди та “Верхи на єдинорогах” норвезької авторки Маріанджели Ді Фіоре, пише “Молодий Буковинець”.

Обидва видання висвітлюють непросту тему захворювання, яке не щадить ні дорослих, ні дітей. Такими книжками “Чорні вівці” хочуть привернути увагу батьків і дітей до цієї проблеми та допомогти їм почати діалог. За словами головної редакторки видавництва Христі Венгринюк, ніхто не застрахований від болю, хвороб, утрат і, на жаль, війна ще більше все це підсилила.

Книжки “Бабуся та рак” і “Верхи на єдинорогах” висвітлюють тему онкології, але вони не про жахи чи болі, а про дещо глибше — віру, надію, тепло, світло й любов.

“Бабуся та рак” Марії Правди з ілюстраціями Анни Сурган розповідає про бабусю, до якої вчепився рак. І то так міцно, що став забирати в неї всі-всі сили. Не дивно, що маленькій онуці захотілось якомога скоріше знайти його та попросити відчепитися. Але що робити, якщо час минає, а

рак усе ховається? Звичайно, вигадати блискучий план, для якого потрібні літо й річка!

Проєкт реалізовано за допомогою залучення внесків доброчинців через платформу “Велика ідея”.

“Верхи на єдинорогах” Маріанджели Ді Фіоре з ілюстраціями Ліси Айсато (переклад Наталі Іваничук) — це історія про дівчинку Вілью, у якої рак. І хоч життя складається інакше, коли важко хворієш, усе ж у лікарні трапляються звичайні й веселі події. Найвеселіше бавитися із Сіндре. Найприкріше те, що старший братик Вільям не надто радо провідує Вілью. Та, може, він таки прийде на її день народження? Частина гонорару авторки та ілюстраторки (37,50 %) направлено у фонд “Таблеточки”.

Обидві книжки розраховані на дітей віком від 5 років.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери