У селі Драгомирчани Івано-Франківської громади працює підприємство, яке створює екоподи – геодезичні куполи для бізнесу та приватного використання.
Вони економічні, енергоефективні, екологічні та мобільні. Використовують їх для відпочинку, дозвілля, спортивних занять. Також підходять для музею, виставки, ярмарки, ресторану та навіть для готелів. Адже можуть бути зимовою терасою, повноцінним кафе, лаундж-баром, чи залою для святкувань.
За словами міського голови, хочуть проаналізувати можливість виготовлення переїзного ЦНАПу такого типу, який міг би використовуватись там, де до прикладу немає сталого приміщення. Адже конструкції дуже швидко робляться, тож, можливо, в майбутньому появиться ЦНАП у куполі, який зможе приймати людей.
В Україні зараз уже налічується близько 60 куполів, в яких можна пожити: у Карпатах, Дніпрі, Києві, Одесі, на Львівщині та Тернопільщині.
«Я чув про це виробництво, а сьогодні ми вперше тут. Прошу підтримувати івано-франківське. Це дуже хороша технологія, яка використовується у ресторанному бізнесі і не тільки. Я приємно вражений, що таке виробництво є саме в Івано-Франківську. Надіюся, що споживання і виробництво цієї продукції буде збільшуватися. Тому що це виробничі місця, підтримка нашого франківського бізнесу, справді унікальна технологія, яка сьогодні використовується у нашій державі», — зазначив Руслан Марцінків.
А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у: