ГЛУЗД

Сьогодні Герою України, відомому  сотенному УПА Мирославу Симчичу виповнюється 100 років. 

“Легендарна людина, творець історії українського визвольного руху минулого століття. Мирослав Симчич понад 30 років провів у таборах через діяльність в УПА. Але Кривоніс і там вів активну підпільну боротьбу проти радянської системи.

Вітаю славетного сотенного з сотим днем народження та бажаю міцного здоров’я, незламної віри та в скорому часі святкувати Перемогу”, — пише міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. 

Міський голова Коломиї з нагоди 100-річчя Мирослава Симчича подасть пропозицію виділити один мільйон гривень для Героя з бюджету громади.

«Надіюся, що на наступній сесії депутати підтримають мою пропозицію. Адже “Кривоніс” десятиліттями протистояв радянській машині, яка його так і не зламала. То ж він заслуговує на відповідну відзнаку до ювілею! Коломийська громада має гідно вшановувати своїх героїв, і, окрім звичних вітань з квітами, ми повинні віддячувати дієвими справами для них», — повідомляє Богдан Станіславський. 

Указом президента від 14 жовтня 2022 року Мирославу Симчичу присвоєно звання Герой України з врученням ордена “Золота Зірка” за героїзм, виявлений у боротьбі за незалежність України, визначні особисті заслуги в становленні Української державності, багаторічну плідну громадську діяльність.

 

Фото: УНІАН, Світлана Онищук

 

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери