ГЛУЗД

Керуючий партнер маркетингової агенції Aimbulance Роман Гавриш з Івано-Франківська із засновником та СЕО Beehiveor Academy and R&D Labs Романом Даніловим запустили проєкт Anima, над яким працювали 3 роки.

Про це повідомив Роман Гавриш у фейсбуці.

“Коли у вас трапляються важкі для психіки життєві ситуації — ми рекомендуємо скористатися нашим сервісом, щоб зрозуміти, наскільки сильно вас “зачепило”, щоб попередити та уникнути розладу психіки, — пояснює Гавриш.”

Anima — це онлайн-платформа для оцінювання психічного стану людини. В основі методів тестування й аналізу лежить одна з новітніх і точних технологій — айтрекінг та науковий метод — визначення викривлення уваги. Ноутбук з камерою, інтернет та Google Chrome — усе, що потрібно для проходження нейропсихологічного тесту.

Камера девайсу фіксує рух очей людини та визначає, наскільки зміщений розподіл уваги відносно стимулів різної емоційної валентності. Завдяки цьому можна визначити, в якому стані базові нейрологічні системи, як швидко вони готові реагувати на небезпеку, емоційні стани інших людей та можливу винагороду. Аналіз поведінкових реакцій людей дає змогу визначити рівень тривожності, депресії та прогнозувати ризик розвитку небезпечних станів. Тому разом з персоналізованим результатом Anima надає рекомендації, як подолати такі стани, зберегти продуктивність та власне психічне здоровʼя. 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

 

Наші партнери