ГЛУЗД

Від липня в Коломиї триває БУР-табір із переоблаштування колишнього дитячого садка у прихисток гуртожиткового типу для 60 людей, які покинули свій дім через війну. Організатори шукають волонтерів на фінальний заїзд.

Табір відбудеться 11-18 грудня.

Табір в Коломиї вже об’єднав понад 200 активних українців.

За майже пів року волонтери виконали вражаючий обсяг робіт: позбулися старих меблів, замінили вікна й двері,  облаштували стіни та підлоги. 

Наразі триває завершальний етап ремонтних робіт. БУР робить фінальні набори волонтерів цього таборового сезону. Тож аби встигнути провести цей важкий, проте сповнений стійкості й звитяги рік з БУР, реєструйтеся на табір в Коломиї.

На волонтерів чекає цікава культурно-освітня програма з українськими етно-забавами: співами і танцями під живу музику від запрошених гостей.

Приєднатися до БУР-табору можуть всі охочі віком від 16 років.
Для цього треба лише заповнити анкету за посиланням https://wkf.ms/3LBsLQ1

Організатори забезпечують доїзд, проживання та харчування волонтерів.

Стань частиною волонтерської спільноти, та долучайся до будівництва нашої країни разом з БУР.

Проєкт відбувається за підтримки програми польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

«Будуємо Україну Разом»це громадська організація,  яка створює можливості для молоді творити зміни в країні через волонтерство.

БУР табір – це волонтерський табір у невеликих містах чи селах України, який з 2014 року залучає молодь до волонтерства. Мандрує між громадами, підсилює місцеву молодь, допомагає створювати молодіжні простори та відновлювати будинки для сімей, що цього потребують. БУР – про будівництво, але не лише будинків, а чогось набагато більшого.

 

Контактна особа:

Олеся Гуцук, комунікаційна менеджерка БУР

063 2817 579

lhutsuk.bur@ukredu.org

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери