ГЛУЗД

Окрім отримання адміністративних послуг, у ЦНАПах тепер можна записатися до лав “Гвардії наступу”. У яку саме бригаду вступати, охочі можуть обрати самостійно. 

Триває кампанія з формування додаткових бригад МВС. Зокрема, можна вступити до лав Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Ці підрозділи складатимуться з добровольців та вмотивованих патріотів України, які прагнуть захищати країну від ворога.

“Хочу відзначити відмінну організацію робочих місць для рекрутерів в центрі надання адміністративних послуг Коломийської міської ради. Тут забезпечена діяльність для трьох працівників: поліцейського, нацгвардійця та прикордонника, які кваліфіковано дадуть роз’яснення щодо умов та специфіки вступу в ту чи іншу бригаду”, — зауважив заступник голови Івано-Франківської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Богдан Футерко. 

Щоб вступити до лав “Гвардії наступу”, необхідно заповнити типову анкету кандидата, мати паспорт та ідентифікаційний код. Також кожен доброволець має змогу записатися онлайн (подати свою заявку через офіційний сайт), через QR-код або гарячу лінію: 080 010 00 20.

Долучитися до бригад “Гвардія Наступу” можна в семи ЦНАПах Івано-Франківської області, які працюють кожного дня, від 9:00 до 19:00, зокрема:

  • м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 9;
  • м. Бурштин, вул. Січових Стрільців, 15;
  • м. Калуш, вул. Богдана Хмельницького, 52;
  • м. Коломия, площа Привокзальна, 2а/1;
  • м. Косів, вул. Незалежності, 11;
  • м. Надвірна, вул. Визволення, 2;
  • смт. Верховина, вул. Франка, 20.

Фото: Івано-Франківська ОДА

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери