ГЛУЗД

Від сьогодні пусті вантажівки, масою понад 7,5 тонни, можуть перетинати українсько-польський кордон на майбутньому пункті пропуску “Нижанковичі — Мальховичі”. Його планують відкрити до 2024 року, повідомляє Львівська ОВА. 

На майбутньому пункті пропуску передбачено спільний контроль українських і польських митників та прикордонників, а його вартість — 109 мільйонів злотих, які оплачує польська сторона. Пункт пропуску розрахований на міжнародне переміщення осіб та вантажів транспортними засобами з максимально допустимою масою до 3,5 тонни.

«Ми сподіваємося, що пункт пропуску “Нижанковичі — Мальховичі” буде не лише сприяти швидкому транспортному потокові з обох сторін, а й допомагатиме нам розвивати свою співпрацю на новому рівні. Йдеться про збільшення пропускної здатності та обмін товарами між нашими країнами. Вже сьогодні перша вантажівка перетне кордон. Наша мета — збільшити кількість пунктів пропуску між Польщею та Україною, так само як ми це робимо з іншими сусідніми країнами», — зазначив керівник канцелярії Прем’єр-Міністра Республіки Польща Марек Кухцінські.

Голова Агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Мустафа-Масі Наєм повідомив, що минулого року вдалося відкрити два пункти пропуску на кордоні з Румунією та відбудували пасажирську ділянку пункту пропуску Краковець-Корчова.

Служба автомобільних доріг у Львівській області завершила будівельні роботи з облаштування ділянки дороги до пункту пропуску з Республікою Польща “Нижанковичі — Мальховичі”: влаштували додаткові смуги руху, оглядову яму з навісом, зовнішнє освітлення, світлофори, шлагбауми та інші засоби організації дорожнього руху. Загальна вартість робіт становить майже 30 мільйонів гривень, кошти виділили з державного бюджету.

Фото: Львівська ОВА

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери