ГЛУЗД

Благодійний фонд “Таблеточки” надає допомогу дітям з онкологічними, гематологічними та деякими іншими смертельно небезпечними хворобами від народження до 18 років. Це найбільший в Україні благодійний фонд, який допомагає дітям та їхнім сім’ям на кожному етапі лікування від раку. Діє він від 2011 року.

Завдяки роботі благодійного фонду “Таблеточки” понад 5000 дітей отримали необхідне лікування, протези й змогу лікуватися за кордоном, а сім’ї, які переживають важкий етап, можуть розраховувати на психологічну, медичну та соціальну підтримку.

Така відповідальна місія потребує технологічного рішення, яке  забезпечить безперебійну роботу фонду й відповідатиме законодавчим нормам. Тривалий час фонд користувався російською системою, адже це була чи не єдина програма, адаптована для українських неприбуткових організацій. Завдяки компанії SAP “Таблеточки” змінюють бізнес-процеси та переходять на SAP Business One — ERP-систему, якою користуються у всьому світі.

«Зміна, а в нашому випадку побудова, облікової системи, — процес не швидкий, складний та дорогий. “Таблеточкам” знадобилися роки, щоб відмовитись від дешевої не адаптованої під наші запити російської 1С та перейти на одного з лідерів світового програмного забезпечення — SAP. Ми прагнемо змінитися зсередини, щоб стати кращими зовні — реалізовувати нові довготривалі проєкти; залучати складне міжнародне фінансування; бути надійним партнером для лікарень, держави та донорів; наближати майбутнє, у якому жодна українська дитина не помирає від раку.

Дякую SAP Ukraine за надання прийнятної пропозиції, компанії best-run Consulting, яка професійно та швидко супроводила адаптацію й розгортання системи, і міжнародному фонду Choose Love, який покрив витрати на реалізацію цього проєкту», — говорить виконавчий директор “Таблеточок” В’ячеслав Биков.

Наразі під опікою фонду “Таблеточки” щомісячно перебуває 500 онкохворих дітей — і ті, які лікуються в Україні, і ті, хто мусив виїхати за кордон на лікування.

Фото: БФ “Таблеточки”

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери