ГЛУЗД

У Культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука відкриють виставку “Памфірова Маланка. Танець смерті і життя”. Там представлять унікальний одяг, маски, реквізит, фотобекстейджі з фільму “Памфір”. 

Також на виставці можна буде побачити спеціально створені карнавальні костюми для свята Маланки та народні маланкарські маски, використані в стрічці. 

Під час відкриття виставки продемонструють трейлер художнього фільму “Памфір” і кадри, які не ввійшли до фінального монтажу стрічки. 

Відкриття експозиції “Памфірова Маланка. Танець смерті і життя” відбудеться 2 березня, о 17:00. Триватиме виставка до 10 березня. 

Фільм “Памфір” в український прокат вийде 23 березня. Знімали його в Чернівецькій та Івано-Франківській областях. У травні минулого року ця сімейна драма зірвала шквал овацій під час світової прем’єри в програмі “Двотижневик режисерів” Каннського кінофестивалю. У грудні, під час кінофестивалю “Молодість”, фільм отримав Гран-прі в міжнародному конкурсі. Також стрічка здобула шість перемог у номінаціях на Національну премію кінокритиків “Кіноколо”. 

Фото: Чернівецька обласна рада

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери