ГЛУЗД

18 і 19 листопада в Коломию прибуде Сковородинський дух та естетика бароко. Акторки театру УКУ “На Симонових стовпах” запрошують на фільм-подорож “Вісь Сковороди”, а також на майстерню барокових співу та пластики. 

18 листопада, о 18:00, в публічній бібліотеці на бульварі Лесі Українки, 7, покажуть фільм про мандрівку та гастролі львівського театру УКУ “На Симонових стовпах” з виставою “Убогий Жайворонок” Харківщиною та Полтавщиною і про пізнання духу Сковороди в дорозі та грі. Впродовж літа 2021-го актори занурювалися в тексти Григорія Сковороди й намагались приміряти на себе його мандрівний дух. Із цієї подорожі кожен повернувся іншим. 

Перегляд фільму — чудова нагода відкрити для себе Сковороду та дух мандрівної людини, згадати та побачити місця до повномасштабної війни і навіть на мить стати частинкою театру.

Опісля можна поспілкуватися з учасницями проєкту мандрівної майстерні та акторками Вірою Ганчар і Діаною Горбань, з режисеркою фільму Анною Ютченко та режисером вистави “Убогий Жайворонок” Євгеном Худзиком.

19 листопада, о 13:00, в Музеї писанкового розпису відбудеться майстерня барокового співу та пластики.

Перша частина лабораторії — спроба разом СпівБути в барокових піснях. Автором деяких з них вважають саме Григорія Сковороду.

Друга частина — дослідження тілесної пластики доби бароко через занурення у світ скульптур Йогана Пінзеля, які спробують по-акторськи оживити — за допомогою інструментарію нашого тіла.

Опісля майстерні — невеличкий сюрприз у Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття — скульптура Йогана Пінзеля. 

Вхід вільний за попередньою реєстрацією:

Подія у FB: https://fb.me/e/1SGcD1xUK 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери