ГЛУЗД

7 грудня в Чернівцях відкриють Музей науки. Тут буде представлено понад сотню експонатів, які привезли з Києва, Одеси та німецького міста Мангайм.

У всьому світі є такий тренд музеї стають інтерактивними. У форматі гри, взаємодії з експонатами можна інакше зрозуміти чи вивчити той чи інший науковий закон. Знання будуть засвоюватися краще, ніж на традиційному уроці в школі“, — каже Станіслав Долгий, президент Малої академії наук.

У Чернівцях буде представлено експонати із хімії, фізики, біології, медицини, математики, енергетики та з інших наук. Відвідувачі матимуть змогу торкатися та досліджувати експонати.

“За всіма цікавими процесами стоїть базова освіта та знання академічних наук. І вони дуже цікаві. Головне правильно показати це дітям, зацікавити. Закони науки, взаємозв’язки, причини і наслідки — музей дасть багато відповідей на ці запитання. За такий музей бореться багато міст. Фізика, хімія, біологія, енергетика, анатомія — таке пізнання стане і корисним, і повчальним. Не лише гаджетами має жити дитина, хоча і для вдосконалення гаджетів теж потрібно мати базові знання. Це унікальна можливість усім нам побачити світ по-іншому”, — каже керівник ОВА Руслан Запаранюк.

Перший інтерактивний музей відкрили в Києві. Музей такого формату запрацював в Ужгороді та Львові. Планують відкрити схожі в Тернополі та Івано-Франківську. 

Музей запрацює 7 грудня на вулиці Хотинській, 43, у приміщенні ТРЦ “Боянівка”. 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери